Surname | Firstname | Team | Club | Coach(es) | Choreographer | ||
Junior Dance | |||||||
SCHELLING | Varshana | CISC | Debbie Darvill, Marina Tsevina | Debbie Darvill | |||
MCIVER | Liam | CISC | Marina Tsevina | Debbie Darvill | |||
Primary Pairs | |||||||
SIME | Hannah | DISC | Fanis Shakirzianau | ||||
DOUGHERTY | Reuben | DISC | Fanis Shakirzianau, Grant Howie | ||||
Pre Elementary Ladies | |||||||
CHINN | Georgia | QISC | Deanna Pielak-Jones | ||||
DOUGLAS | Hayley | CISC | Michelle Carroll, Ann Campbell | ||||
DUMBLE | Maddison (Maddi) | CISC | Caitlyn Paul | ||||
LIDDELL | Sarah | CISC | Kayla Diebold | ||||
PICKERING | Gemma | DISC | Sarah MacGibbon | ||||
Pre Elementary Men | |||||||
MILLER | Jake | AISC | Cheryl Khoo, Rachel G-Hope | ||||
Pre Elementary Ladies | |||||||
BOOTH | Maddisyn | Kiwiskate | AISC | ||||
MURPHY | Natalie | Kiwiskate | CISC | ||||
Elementary Ladies | |||||||
ADAMS | Tailah | QISC | Deanna Pielak-Jones | ||||
DALLEY | Isabelle | DISC | Grant Howie | ||||
EVANGELOU | Jazmyn (Jazz) | DISC | Grant Howie, Fanis Shakirzianau | ||||
EVANS | Chonelle | ISS | Simone Thornett | ||||
HORIUCHI-MARSHALL | Ann | CISC | Varshana Schelling | ||||
HOWE | Eva | CISC | Michelle Carroll | ||||
LISTER | Rachel | CISC | Michelle Carroll | ||||
TYRELL-RUTLEDGE | Lusia | CISC | Marina Tsevina | ||||
Elementary Men | |||||||
BOOTH | Joshua | AISC | Rachel G-Hope | ||||
BRADFIELD | Timothy (Tim) | DISC | Fanis Shakirzianau | ||||
MOSKALENKO | Bogdan | DISC | Fanis Shakirzianau | ||||
Juvenile Ladies | |||||||
CASBOLT | Sienna | AISC | Cheryl Khoo | ||||
CATHRO | Brooke | DISC | Fanis Shakirzianau | ||||
EVANS | Adriana | ISS | Simone Thornett | ||||
FOTHERINGHAM | Emma | ISS | Simone Thornett | ||||
FOX | Stacy | DISC | Grant Howie | ||||
FREWEN | Jorja | QISC | Deanna Pielak-Jones | ||||
JOE | Misaki | DISC | Fanis Shakirzianau | ||||
SMITH | Isabella | CISC | Caitlyn Paul | ||||
WEBSTER | Alicia | QISC | Deanna Pielak-Jones | ||||
WILSON | Towa | CISC | Michelle Russell | ||||
WOOLLETT | Rachel | CISC | Kayla Diebold | ||||
Pre Primary Ladies | |||||||
AGSORNWONG | AiYaluck (Avon) | CISC | Marina Tsevina | ||||
CROOKS | Emilia | CISC | Caitlyn Paul | ||||
GROENEWEGEN | Neske | AIFSC | Debbie Darvill | ||||
HEALD | Victoria | AIFSC | Debbie Darvill | ||||
HOLTZ | Lucienne | DISC | Fanis Shakirzianau | Fanis Shakirzianau | |||
LANDON-LANE | Aleida (Ally) | CISC | |||||
NEWBURY | Milla | CISC | Elizabeth O'Neill, Caitlyn Paul | ||||
RAYNER | Lotte | AISC | Rachel G-Hope, Cheryl Khoo | ||||
RYAN | Willow | CISC | Caitlyn Paul | Caitlyn Paul | |||
SIME | Rebekah | DISC | Fanis Shakirzianau | ||||
ST CLAIR-NEWMAN | Katie | DISC | Fanis Shakirzianau | ||||
Pre Primary Men | |||||||
DALKIE | Ezra | CISC | Michelle Carroll | ||||
Intermediate Ladies | |||||||
HENDERSON | Olivia | CISC | Marina Tsevina | ||||
WINTER | Anna | CISC | Caitlyn Paul, Michelle Russell | Caitlyn Paul | |||
Primary Ladies | |||||||
CLARKE | Claudia | CISC | Caitlyn Paul | ||||
GREENSTREET | Grace | CISC | Caitlyn Paul | ||||
RICHENS | Rivers | CISC | Michelle Russell, Caitlyn Paul | ||||
SIME | Hannah | DISC | Fanis Shakirzianau | ||||
Primary Men | |||||||
ANTHONY-WHIGHAM | Tama | DISC | Grant Howie | ||||
RICHENS | Star | CISC | Michelle Russell, Caitlyn Paul | ||||
Novice Ladies | |||||||
SEWELL | Katherine (Katie) | DISC | Grant Howie, Fanis Shakirzianau | ||||
Novice Men | |||||||
DOUGHERTY | Reuben | DISC | Fanis Shakirzianau, Grant Howie | ||||
Junior Ladies | |||||||
CHAMBERLAIN | Arina (Kaitlin) | DISC | Grant Howie | ||||
LEE | Pei-Lin | WAISC | |||||
TAPEALAVA | Siutoni (Asia) | DISC | Fanis Shakirzianau | Fanis Shakirzianau | |||
Junior Men | |||||||
LEE | Brian | WAISC | |||||
MCIVER | Connor | CISC | Michelle Russell, Marina Tsevina | ||||
Senior Ladies | |||||||
LAUD | Preeya | WAISC | Maryna Shakirzianava | Maryna Shakirzianava | |||
MACGIBBON | Sarah | DISC | Fanis Shakirzianau | Fanis Shakirzianau | |||
Primary Solo Dance | |||||||
WOOLLETT | Rachel | CISC | Kayla Diebold | ||||
Juvenile Synchronized | |||||||
BLACKER | Eleanor | Cutting Edge | DISC | Grant Howie | Grant Howie | ||
DALLEY | Isabelle | Cutting Edge | DISC | Grant Howie | |||
HENDERSON | Amelie | Cutting Edge | DISC | Michelle Panagakos | |||
JANNINK | Rachel (Rachael) | Cutting Edge | DISC | ||||
KELLER | Symone (Levi) | Cutting Edge | DISC | Grant Howie | |||
LYNCH | Maia | Cutting Edge | DISC | Michelle Panagakos | |||
MCCORMICK | Jazelle | Cutting Edge | DISC | Grant Howie | |||
QUINN | Mia | Cutting Edge | DISC | Grant Howie | |||
WILSON-BROWN | Tallulah | Cutting Edge | DISC | Grant Howie | Grant Howie | ||
Open Synchronized | |||||||
BENSEMANN | Brittany | Kia Kaha | CISC | Caitlyn Paul | |||
GREEN | Rowan | Kia Kaha | CISC | Michelle Russell | |||
PARKINSON | Catherine | Kia Kaha | CISC | Caitlyn Paul | |||
RYAN | Willow | Kia Kaha | CISC | Caitlyn Paul | Caitlyn Paul | ||
SCHELLING | Varshana | Kia Kaha | CISC | Debbie Darvill, Marina Tsevina | Debbie Darvill | ||
TARTT | Helena | Kia Kaha | CISC | Caitlyn Paul | |||
WENMOTH | Lily | Kia Kaha | CISC | Caitlyn Paul | |||
WINTER | Anna | Kia Kaha | CISC | Caitlyn Paul, Michelle Russell | Caitlyn Paul | ||
WOOLLETT | Rachel | Kia Kaha | CISC | Kayla Diebold | |||
MCIVER | Liam | Kia Kaha | CISC | Marina Tsevina | Debbie Darvill | ||
Adult Interpretive Bronze/Silver Ladies | |||||||
WHITE | Linda | Bronze II | CMFSC | Michelle Russell | |||
Adult Interpretive Bronze/Silver Men | |||||||
GILMOUR | John | Bronze II | CMFSC | Michelle Russell | Michelle Russell | ||
Adult Interpretive Bronze/Silver Ladies | |||||||
STANBURY | Eleanor | Bronze III | CMFSC | Marina Tsevina | |||
WEIR | Patricia (Trish) | Bronze III | CMFSC | Marina Tsevina | Marina Tsevina | ||
COX | Kirsty | Silver II | CMFSC | Kayla Diebold | |||
HOSEIT | Susan (Sue) | Silver III | DISC | Grant Howie | |||
Adult Bronze I Ladies | |||||||
JANNINK | Rachel (Rachael) | DISC | |||||
KENWORTHY | Aimee | CMFSC | Michelle Russell | ||||
Adult Bronze II Ladies | |||||||
DOUGHERTY | Christine | DISC | Grant Howie | ||||
JOHNSON | Marian | CMFSC | Marina Tsevina | Marina Tsevina | |||
KING | Jeanette | CMFSC | Caitlyn Paul, Kayla Diebold | ||||
PICKERING | Fiona | DISC | Grant Howie | ||||
Adult Bronze II Men | |||||||
GILMOUR | John | CMFSC | Michelle Russell | Michelle Russell | |||
Adult Bronze II Ladies | |||||||
WEIR | Patricia (Trish) | Bronze III | CMFSC | Marina Tsevina | Marina Tsevina | ||
Adult Silver I Ladies | |||||||
CLEARWATER | Emily | CMFSC | Michelle Russell | ||||
SCHELLING | Varshana | CISC | Debbie Darvill, Marina Tsevina | Debbie Darvill | |||
Adult Silver I Men | |||||||
MCIVER | Liam | CISC | Marina Tsevina | Debbie Darvill | |||
Adult Silver II Ladies | |||||||
HOSEIT | Susan (Sue) | Silver III | DISC | Grant Howie | |||
Adult Bronze II Solo Dance | |||||||
HOSKING | Suzanne | CMFSC | Ann Campbell, Kayla Diebold | ||||
Adult Adult Synchronized | |||||||
BEGEJ | Jeanne | Spectrum | CMFSC | Marina Tsevina, Kayla Diebold | |||
COX | Kirsty | Spectrum | CMFSC | Kayla Diebold | |||
HOSKING | Suzanne | Spectrum | CMFSC | Ann Campbell, Kayla Diebold | |||
JOHNSON | Kanako | Spectrum | CMFSC | Kayla Diebold | |||
KING | Jeanette | Spectrum | CMFSC | Caitlyn Paul, Kayla Diebold | |||
MEIN | Susan (Sue) | Spectrum | CMFSC | Kayla Diebold | |||
POOLE | Anna | Spectrum | CMFSC | ||||
SARJEANT | Elizabeth (Liz) | Spectrum | CMFSC | Kayla Diebold | |||
SMITH | Vicki | Spectrum | CMFSC | Caitlyn Paul, Kayla Diebold | |||
HORE | Simon | Spectrum | CMFSC | Kayla Diebold |